دوست داشتنی


آرشيو مطالب

مهر ۸٩

شهریور ۸٩

امرداد ۸٩

تیر ۸٩

موضوعات

انسان (۳)

سخنان (۳)

سلامتی (۳)

حکیمانه (۳)

رسول خدا (ص) (۳)

ارد بزرگ (٢)

پیامبر (ص) (٢)

گرما (٢)

امام رضا (ع) (٢)

امام حسین (ع) (٢)

میلاد (٢)

عشق (٢)

زندگی شاد (٢)

امام زمان (عج) (٢)

ماه رمضان (٢)

تراشیدن مو (٢)

عاشورا (۱)

ماه خدا (۱)

مرکبات (۱)

دکتر علی شریعتی (۱)

مضر (۱)

کسب درآمد (۱)

برمودا (۱)

عید سعید فطر (۱)

دلایل (۱)

نماز شب (۱)

سوره نساء (۱)

امام باقر (ع) (۱)

امیرالمومنین (ع) (۱)

مهدی موعود (عج) (۱)

ائمه معصومین (۱)

استون (۱)

هدفمند (۱)

پول (۱)

تاریخ (۱)

قرآن (۱)

اضطراب (۱)

آواز (۱)

شریعتی (۱)

ایرانیان (۱)

چشم (۱)

شخصیت (۱)

محبت (۱)

احساس (۱)

عید (۱)

آلمانی (۱)

پیشرفت (۱)

امام (۱)

شیعه (۱)

مشهد (۱)

الفبا (۱)

نامرئی (۱)

امام علی (ع) (۱)

مشهد مقدس (۱)

امام شناسی (۱)

طرقبه (۱)

تشیع (۱)

سیستم (۱)

میوه (۱)

جن (۱)

ثروتمند (۱)

آرامگاه (۱)

روایات (۱)

گوته (۱)

ماه مبارک رمضان (۱)

بزرگان (۱)

اسم (۱)

عذاب (۱)

کلیک (۱)

مثلث (۱)

شکسپیر (۱)

هندوانه (۱)

پرندگان (۱)

حفظ (۱)

ناپلئون (۱)

حضرت محمد(ص) (۱)

اس ام اس (۱)

مبعث (۱)

نیمه شعبان (۱)

دوست داشتن (۱)

فرد (۱)

نوزاد (۱)

نیوتن (۱)

فشار قبر (۱)

تابستان (۱)

روایت (۱)

شاندیز (۱)

روزه دار (۱)

اشیاء (۱)

فاطمه الزهرا (س) (۱)

خنک کننده (۱)

اسماء الله (۱)

با سعادت (۱)

گرمازده (۱)

زعفر (۱)

شاتو بریان (۱)

حضرت حق (۱)

منشا شیمایی (۱)

دیدگاه علمی (۱)

عیسی ابن مریم (۱)

خواجه مراد (۱)

لینک دوستان

حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ

داش قدیر

میهن دانلود

پچ بچه

با کمی سعی و تلاش در ستمپی پولدار شوید

خواستنی

نوین دانلود

منشور اطلاعات

یه دنیا خوب برای همه

آموزش وبلاگ نویسی

رنج ازلی یا سرمستی ابدی

قرآن، تنها راه نجات بشر

سایت تفریحی و سرگرمی شهرشب

کسب درآمد


نويسندگان

حسن قدیری


صفحات وبلاگ

درباره وبلاگدرباره :
پروفایل مدیر : حسن قدیری

امکانات جانبی
» تعداد بازديدها:
» کاربر: Admin

سبکی نو در طراحی مذهبی اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها یا علی مولامطالب پیشین

کسب درآمد

الفبای زندگی

عید سعید فطر

۱۳۸٩/٦/۱۸

تراشیدن موی سر نوزاد خوب است؟

دور کردن موی ابرو و چهره از دیدگاه اسلام

مشهد و مکانهای زیارتی و تفریخی

خواجه مراد

درباره ماه مبارک رمضان

سخن بزرگان


تبلیغات


تبلیغاتمطالبی جالب درباره مثلث برمودا
مثلث برمودا و عجایب آن
 
مثلث برمودا محلی است وهم‌انگیز که در آن صدها هواپیما و کشتی در هوا و دریا ناپدید شده‌اند. بیش از هزار نفر در این منطقه وحشت گم شده‌اند، بدون اینکه حتی یک جسد یا قطعه پاره‌ای از یک هواپیما یا کشتی مفقود شده ...

، به جا مانده باشد.
● موقعیت مثلث برمودا
مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا ۸۰ درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.
در غرب اقیانوس اطلس، در آن سوی سواحل جنوب شرقی ایالات متحده ، ناحیه ‌ای وجود دارد که به شکل مثلث است . این ناحیه از برمودا در شمال آغاز می‌شود و تا قسمت جنوبی فلوریدا امتداد می‌یابد ، سپس از سمت شرق با گذشتن از جزایر باهاما و پورتوریکو،به طول جغرافیایی ۴۰ درجه به سمت غرب کشیده می‌شود و دوباره به برمودا باز می‌گردد.
این ناحیه که به مثلث برمودا معروف است ،در لیست رازهای ناشناخته جهان به مکانی اضطراب انگیز وباور نکردنی به ثبت رسیده است . در این مکان بیش از صدها هواپیما وکشتی بدون آنکه کوچکترین اثری از آنان باقی بماند ، ناپدید شده‌اند .اغلب این حوادث از سال ۱۹۴۵ به بعد روی داده است ،و در طول ۲۶ سال اخیر بیش از ۱۰۰۰نفر در این ناحیه از جهان جان خود را از دست داده اند ، بی آنکه حتی اثری از جسد یکی از آنها یا نشانه ای از بقایای هواپیماهاو کشتی‌های ناپدید شده باقی مانده باشد .
وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد.
این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن ۶ هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ کسب کرد. ۵ فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.
آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی ، عدم روییت خشکی ، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته ، لکه روغن ، آثاری از اجسام شناور ، خدمه یا تجمع مشکوکی از ه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن ، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده است. در حوادثی مشابه در این منطقه ‌قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند.
● منطقه وحشت
همه روزه هواپیماهای متعددی بر فراز مثلث برمودا پرواز می‌کنند. کشتیهای بزرگ و کوچک در آبهای آن در حال تردند و افراد زیادی برای بازدید ، به این منطقه مسافرت می‌کنند، بدون آنکه اتفاقی بیفتد. از طرف دیگر ، در دریاها و اقیانوسها در سراسر دنیا ، کشتیها و هواپیماهای زیادی مفقود شده و می‌شوند. پس چرا فقط مثلث برمودا از بقیه مناطق تفکیک شده است. علت این است که اولا هیچ امیدی برای یافتن حتی اثر و نشانه‌ای وجود ندارد. ثانیا در هیچ منطقه دیگر چنین ناپدید شدنهای بی دلیل ، بیشمار و نامعلوم روی نداده و به این خوبی ثبت نشده است.
● مشاهدات و گزارشات
در بیشتر اتفاقات مثلث برمودا ، اکثر هواپیماها در حالی ناپدید شده‌اند که تماس رادیویی خود را با ایستگاههای مبدا و مقصدشان تا آخرین لحظه حفظ کرده‌اند و یا برخی دیگر در لحظات آخر پیامهای غیر عادی مخابره کرده‌اند که حاکی از عدم کنترل آنان بر روی دستگاه و ابزارها بوده است و یا چرخش عقربه‌های قطب نما به دور خود و تغییر رنگ آسمان اطراف به زردی و مه آلودی ، آن هم در روز صاف و آفتابی و یا تغییراتی غیر عادی در آبها که تا لحظاتی قبل آرام بوده‌اند، بدون بیان هیچ دلیل روشنی از چگونگی این وقایع.
این پیامها رفته رفته ضعیف‌تر و غیرقابل تشخیص‌تر شده و یا سریعا قطع شده‌اند. دقیقا مثل اینکه چیزی ارتباط رادیویی را قطع کرده باشد و یا چنانچه اظهار عقیده شده، در حال دور شدن و عقب رفتن از فضا و زمان بوده و دورتر و دورتر شده‌اند. در برخی موارد گزارشها حاکی از آن بود که نوری ناشناخته و غیر قابل تشریح روییت شده است. همچنین توده سیاه و تاریکی در سطح دریا که پس از مدتی ناپدید شده ، در جریان اتفاقات مزبور گزارش شده است.
در مواردی هم گزارش شده که نقطه تاریک بزرگی در میان ستارگان در آسمان دیده شده که نوری متحرک از طرف زمین به آن قسمت وارد شده و سپس هر دو ناپدید شده‌اند. در تمام مدت دیده شدن تاریکی ، دستگاهها و سایر ابزارهای قایق‌های ناظر از کار افتاده بودند که پس از رفع تاریکی آسمان ، دوباره شروع بکار کرده‌اند.
در یک مورد هم پیامی عجیب از یک کشتی باری ژاپنی بدین مضمون دریافت گردید. “خطری همانند یک خنجر هم اکنون … به سرعت می‌آید … ما نمی‌توانیم فرار کنیم …” در هر حال بدون اینکه مشخص شود خنجر چه بود، کشتی ناپدید شد.
● علل واقعه
▪ علل فرضی طبیعی
توضیحات و علل فرضی مختلفی درباره حوادث مثلث برمودا ارایه شده است که معمول‌ترین فرضیات بر اساس مرگ غیر طبیعی (زیرا هیچ جسدی تا کنون بدست نیامده است.) بنا شده است. این توضیحات عبارتند از:
جزر و مد ناگهانی دریا در نتیجه زلزله در اعماق دریا ، وزش بادهای مخرب و اختلالات جوی ، گویهای آتشفشان که موجب انفجار هواپیماها می‌شود، گرفتار آمدن در جاذبه یک گرداب یا گردباد که باعث سقوط و انهدام هواپیماها یا انحراف مسیر کشتیها و مفقود شدن آنها در آب می‌شود، تحت تاثیر نیرویی مغناطیسی قرار گرفتن و اختلالات امواج الکترومغناطیسی، ولی این دلایل توجیه قابل قبولی برای ناپدید شدن هواپیماها و کشتیهای متعدد در یک منطقه نیست.
▪ علل فرضی غیر طبیعی
دستگیری و ربوده شدن به وسیله زیردریایی یا بشقاب پرنده‌هایی متعلق به کراتی دیگر که برای تحقیق درباره حیات و زندگی باستان و حال ما انسانها به کره زمین آمده‌اند، می‌تواند علتی غیر طبیعی برای توجیه وقایع باشد.
یکی از عجیب‌ترین پیشنهادات در این مورد بوسیله ادگار کایس ، پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست ، ارایه شده است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر ، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می‌کردند. به نظر کاین نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها ، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها ، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می‌گردد.
ام. ک. جساپ که یک فضانورد ، منجم و متخصص کره ماه است، در کتابش به نام « در مورد بشقاب پرنده‌ها » ابزار می‌دارد که ناپدید شدن کشتیهای مشهور در مثلث برمودا ، به وسیله اجسام پرنده صورت گرفته است. وی مفقود شدن خدمه آنها را نیز به اجسام مزبور ربط می‌دهد. به عقیده جساپ یوفوها هر چه هستند، حوزه مغناطیسی موقتی ایجاد می‌کنند که دارای طرحی یونیزه شده است و می‌تواند باعث متلاشی شدن یا ناپدید شدن هواپیماها و کشتیها گردد. او روی این سوال کار می‌کرد که چگونه نیروی مغناطیسی کنترل شده و می‌تواند باعث نامریی شدن گردد. نظریه میدان واحد انیشتین او را مجذوب کرده بود. جساپ هر دو اینها را کلیدی می‌دانست برای ظهور و محو شدن ناگهانی بشقاب پرنده‌ها و ناپدید شدن کشتیها و هواپیماها. ولی مرگ امکان ادامه فعالیت و نتیجه گیری را از جساپ گرفت و تحقیقاتش نیمه تمام ماند.
● داستانی عجیب
حادثه‌ای در اثر اختلال زمانی در فرودگاه میامی رخ داد که هرگز توضیحی قابل قبول برای آن وجود نداشته است. این واقعه مربوط به یک هواپیمای مسافربری بود که برای فرود در باند آماده بود و با رادار مرکز کنترل هوایی ردیابی می‌گردید که ناگهان ده دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد و سپس دوباره ظاهر گشت. هواپیما بدون هیچ واقعه‌ای فرود آمد و خلبان و خدمه از آنچه افراد پایگاه می‌گفتند ابراز تعجب کردند، زیرا تا آنجا که به خدمه مربوط می‌شد، هیچ اتفاق غیر عادی نیفتاده بود. جالب این که ساعتهای همه آنها حدود ده دقیقه از زمان واقعی عقب‌تر بود. در حالی که هواپیما درست ۲۰ دقیقه قبل از این واقعه وقت اصلی را کنترل کرده بود و در آن هنگام هیچ اختلاف زمانی وجود داشت.
آیا مثلث برمودا و نقاط مشخص دیگر به صورت ماشینی عظیم عمل می‌کنند تا اختلالاتی بوجود آورند؟
آیا آنها می‌توانند گردابهایی را چه در داخل و چه در خارج از جو بوجود آورند که اجسام و اشیا به داخل آنها بیفتد و به بعد زمان و مکانی دیگر منتقل شوند؟
● گذشته و آینده برمودا
به نظر می‌رسد که این منطقه طی زمانهای متمادی گذشته نیز در افسانه‌ها به منزله مکانی ترسناک وجود داشته و حتی خیلی قبل از تاریخ کشف آن و بعد از آن تاریخ تا صدها سال با عناوین «دریایی از مقبره‌ها» ، «مثلث شیطان» ، «مثلث مرگ» ، «دریای بدبختی» ، «گورستان آتلانتیک» نامیده می‌شده است.
شومی و بدشگونی مثلث برمودا حتی در عصر فضا نیز باعث تعجب انسانهایی چون کریستف کلمب و فضانوردان آپولو ۱۳ که یکی کاشف در زمین و دیگری در فضاست، شده است.اینکه چرا وقایع عجیب این منطقه گزارش نمی‌شود، شاید به دلیل ایجاد رعب و وحشت عمومی باشد، شاید هم چون دلیل اصلی وقایع معلوم نیست، اتفاقات مربوطه بازتاب نمی‌یابد. البته در اغلب گزارشات ارایه شده هم سانسورهایی وجود دارد که اصل وقایع را سرپوشیده نگه می‌دارد.
دانشمند روسی مدعی کشف راز مثلث برمودا شد.کلمات کلیدی :مثلث، برمودا

نوشته شده توسط حسن قدیری در ۱۳۸٩/٤/۱٧

نظرات ()
Powered By persianblog.ir Copyright © 2009 by azizdell This Themplate By Theme-Designer.Com

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

فرم عضویت در خبرنامه

پست الکترونیک *:

استان * :

نام و نام خانوادگی:

قالب وبلاگ

Free Template Blog

قالب بلاگفا

قالب پرشین بلاگ

قالب میهن بلاگ

قالب جوان بلاگ

قالب ایران بلاگ

قالب رویا بلاگ

قالب پرشین بلاگ

حرفه ای ترین قالب های وبلاگ

تم دیزاینر

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

Google

www.zibaweb.com">
در كل اينترنت ،گوگل
درزیبا وب

Ads by Ydc.ir

> كلاه ايمني jsp

5,500 تومان

> کرم 2عددي شارک پاور مخصوص آقایان

38,000 تومان

> لباس كار دوتيكه دورنگ

10,000 تومان

> اسپری تاخیری دوز 125000 اورجينال كانادا

22,000 تومان

> عطر 2i2 s--y محرک مردانه

9,500 تومان

> لباس كارطرح كانادا

28,000 تومان

> دستكش چرمي

1,290 تومان

> دستکش کف دوبل چرمی

1,520 تومان

> روغن مورچه اصل نگین طلا با مجوز بهداشت

8,500 تومان

> عطر 2i2 s--y محرک زنانه

9,500 تومان

> قرص ویگو-چهار عددی

19,000 تومان

> كلاه ايمني ارزان ومناسب

1,400 تومان

> اسپری تاخیری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> کرم گياهي ژل فورت( Gell Fort Cream )

24,000 تومان

> قرص مگنا RX+

145,000 تومان

> فرستنده اف ام

7,700 تومان

> کرم لارگو (افزایش حجم وسايز وتاخیری

33,500 تومان

> قرصهاي آمريكايي ويگو : مخصوص مردان

19,000 تومان

> اسپانیش فلای-رفع مشکل سرد مزاجی

29,000 تومان

> GOLD FLY

20,000 تومان

> کرم 2عددی شارک پاور مخصوص آقایان

38,000 تومان

> كلاه ایمنی jsp

5,500 تومان

> اسپری تاخیری دوز 125000 اورجینال كانادا

22,000 تومان

> لباس كار دوتیكه دورنگ

10,000 تومان

> عطر 2i2 s--y محرک مردانه

9,500 تومان

> لباس كارطرح كانادا

28,000 تومان

> دستكش چرمی

1,290 تومان

> دستکش کف دوبل چرمی

1,520 تومان

> روغن مورچه اصل نگین طلا با مجوز بهداشت

8,500 تومان

> عطر 2i2 s--y محرک زنانه

9,500 تومان

> فرستنده اف ام

7,700 تومان

> قرص ویگو-چهار عددی

19,000 تومان

> اسپری لارگوlargo delay spray

19,000 تومان

> قرص مگنا RX+

145,000 تومان

> کرم لارگو افزایش حجم وسایزوتاخیری آقایان

33,500 تومان

> قطره خوراكی اسپانیش فلای مخصوص بانوان

28,000 تومان

> کرم گیاهی ژل فورت( Gell Fort Cream )

24,000 تومان

> كلاه ایمنی ارزان ومناسب

1,400 تومان

> قرصهای آمریكایی ویگو : مخصوص مردان

19,000 تومان

> اسپانیش فلای-رفع مشکل سرد مزاجی

29,000 تومان

> دستكش بافتنی كاموائی

12,100 تومان

> قرص مگنا RX+(افزایش طول و ضخامت)

145,000 تومان

> فرار از زندان - دوبله -4000 تومان

4,000 تومان

> آموزش رقص 8DVD

10,000 تومان

> بازی كامپیوتری GTA در تهران

2,000 تومان

> ژل آ.م.ی.ز.ش.ی سیمپلکس فرانسه

18,000 تومان

> کرم لارگو _ افزایش طول وقطر

33,500 تومان

> شارك پاوركرم:افزایش قطر و سایز عضو مردان

39,000 تومان

> شامپو رنگ مو A+B لانا (دوقلو)

8,000 تومان

> صابون خاویار

4,000 تومان

بازاریابی و کسب و کار اینترنتی


Powered by tabnak


Powered by tabnak